Sezóna 2019/2020 – mladší žáci

Sezóna 2019/2020 - sestava

#HráčTýmPostGAOdZ
1czeDuršpek DanielFbC GO-GO mladší žáciBrankář0025
4czeZahálková MartinaFbC GO-GO mladší žáciÚtočník003
9czeCihlář DavidFbC GO-GO mladší žáciÚtočník7227
15czeMüller PetrFbC GO-GO mladší žáciObránce1021
17czeTáborský VojtěchFbC GO-GO mladší žáciObránce0024
22czeLešek JanFbC GO-GO mladší žáciÚtočník1021
23czeŠnirc AdamFbC GO-GO mladší žáciObránce0020
24czeKarban MiroslavFbC GO-GO mladší žáciÚtočník0012
32czeKaiser ViktorFbC GO-GO mladší žáciÚtočník2027
34czeVartová KateřinaFbC GO-GO mladší žáciObránce0024
48czeNedvěd JanFbC GO-GO mladší žáciÚtočník1126
55czeFejt MatoušFbC GO-GO mladší žáciÚtočník0024
77czeŘeboun TomášFbC GO-GO mladší žáciÚtočník0026
88czeŘeboun LukášFbC GO-GO mladší žáciÚtočník0026
93czeRajtmajer LubošFbC GO-GO mladší žáciÚtočník0024
99czeLepič MichalFbC GO-GO mladší žáciBrankář0018

Mladší žáci 2019/2020

PosTýmOdZWLPTSGFGADiff
12710173082141-59

Výsledky

DatumUdálostČas/VýsledekLigaSezónaMísto zápasuČlánek
Florbal Tachov červení — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Tachov
FbC GO-GO mladší žáci — FbC PlzeňLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Tachov
FbC GO-GO mladší žáci — SK INTEROBAL PlzeňLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Tachov
FbC GO-GO mladší žáci — Florbal Tachov černíLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Kdyně
FBŠ Slavia Plzeň red — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Kdyně
FbC GO-GO mladší žáci — FbC PlzeňLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Kdyně
FbC GO-GO mladší žáci — TJ TlučnáLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Slavia VŠ Plzeň
SK INTEROBAL Plzeň — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Slavia VŠ Plzeň
FBŠ Slavia Plzeň red — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Slavia VŠ Plzeň
FbC Plzeň white — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Slavia VŠ Plzeň
FbC GO-GO mladší žáci — FBŠ Slavia Plzeň whiteLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Slavia VŠ Plzeň
FbC Plzeň — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Slavia VŠ Plzeň
FbC GO-GO mladší žáci — SK INTEROBAL PlzeňLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Kdyně
FBŠ Slavia Plzeň red — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Kdyně
FbC GO-GO mladší žáci — Florbal Tachov červeníLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Kdyně
Florbalová škola Plzeň — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Slavia VŠ Plzeň
FbC GO-GO mladší žáci — SK INTEROBAL PlzeňLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Slavia VŠ Plzeň
TJ Tlučná — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Slavia VŠ Plzeň
FbC Plzeň — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
MSH Plzeň (Táborská)
FbC GO-GO mladší žáci — FBC RokycanyLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
MSH Plzeň (Táborská)
FbC GO-GO mladší žáci — Florbal Tachov červeníLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
MSH Plzeň (Táborská)
FbC GO-GO mladší žáci — FbC PlzeňLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Tlučná
Florbal Tachov černí — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Tlučná
TJ Tlučná — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Tlučná
FbC GO-GO mladší žáci — TJ TlučnáLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Kdyně
FBŠ Slavia Plzeň red — FbC GO-GO mladší žáciLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Kdyně
FbC GO-GO mladší žáci — FbC PlzeňLiga mladších žáků - skupina 12019/2020
Hala Kdyně