Ahoj všem. Krátké shrnutí dnešního turnaje a vlastně druhé zápasové zkušenosti našich benjamínků. Hráli jsme na 3 trojky a do boje se tak zapojili všichni, co dorazili. Od prvního turnaje v Tachově udělali kluci a holky veliký kus práce a i přes to, že jsme byly opět nejmladší tým, tak jsme se nedali. A jestli jsme vyhráli nebo prohráli – to nevíme a ani nechceme vědět. Ale víme, že jsme na hřišti nechali vše, co umíme a i když nás bolely nožičky a byli jsme unavení, tak jsme si celý den užili. Děkujeme rodičům, babičkám a dědečkům a vlastně všem, co nám fandili!!
A teď trochu toho florbalového komentáře – umíme si vzít míček, projít s ním přes hřiště, snažíme si přihrát. Musíme děti pochválit za pohyb. Je u nich už vidět to, že tuší kudy a kam běžet. I když děláme chyby, tak se je snaží napravit. Musíme zamakat na tom hlavním, jak dostat míček do branky. Někomu to ještě moc nejde. Ale roste nám tu velmi nadějná florbalová generace, která bojuje a je vyrovnaným soupeřem všem týmům, ze kterými jsme se potkali. Kluci, holky – paráda!!










