Turnaj mladších 16.12.2023

Petr Fekiač
Latest posts by Petr Fekiač (see all)

Poslední turnaj mlžů se odehrál na domácí palubovce 16.12.2023. Byl to také poslední hrací den pro letošek. Pozvali jsme všechny kluky a holky, které s námi trénují a také jsme přihlásili jako open team meclovské florbalisty. S nimi jsme odehráli první zápas dne. Překvapili nás, protože to co předvádějí na tréninku a tady bylo něco jiného. Přiznáme, nechtěli jsme prohrát, ani náhodou, a to se také nestalo. Vítězství 6:4, v brance útočník a první zápasová zkušenost pro soupeře.
Na druhý zápas jsme si do brány vzali gólmana Meclova a v plné síle vyrukovali na Slávii Plzeň. Zápas přinesl mnoho soubojů, střel na branku a hodně pohybu. Zápas jsme měli ve své moci, ale nedisciplinovaností jsme vymysleli pár chyb a soupeř je potrestal. Naštěstí jsme ale dotáhli zápas do vítězného konce a zápas 6:4 vyhráli.
Třetí zápas postavil proti nám soupeře a také kamarády z Domažlic. Mají pár velmi šikovných kluků a ti nám způsobovali řadu problémů. Výsledek 2:2 slušel a mrzel.
Čtvrtý souboj byl opravdu soubojem – a to s Klatovami. Zápas jsme vyhráli 5:4, v brance nás velmi mile překvapil Marek, díky ještě jednou za dobrou práci. Zápas byl dobrou prověrkou, hlavně nám soupeř nedal moc místa na kombinaci.
O poslední zápase musíme říci, že jsme bohužel utrpěli prohru – a to rovnou 5:0. Nedařilo se nám prostřelit branku soupeře, na střeli jsme nejspíš vyhráli. Ale prostě, jak se říká, nešlo to.
A celkově?? Dobře odehraný turnaj, zapojení vždy pro domácí turnaj navrátivšího se Sebíka a zapojení Lukáše a také Marka v brance.
Sestava – Marek J. – Marťa N., Bety H., Robin H. a Robin K., Sam M., Sebík G. A Sebík Š., Šimon E., Tom B. Lukáš Š..
A co na náš druhý tým? Opravdu nám nešlo o výsledky. Když pomineme zápas s námi, tak první zápas byl pro ně velkou školou. Pro další zápasy jsme si stanovili malé cíle a z nich jsme se snažili poskládat jeden velký. Toho jsme nedosáhli, ale herně jsme se zápas od zápase zlepšovali a herně jsme dokázali držet víceméně krok se soupeřem. Pouze poslední zápas byl již pro unavené kluky a slečnu náročný. Ale turnaj ukázal, co je zápas a jaké tempo mají. Ale jsme na dobré cestě…tady bohužel sestavu napsat nemohu, protože si všechna jména nepamatuju…..