Starší žáci – 6.4.2024 – Plzeň

Karel Hencl

Naši starší žáci vyrazili v sobotu na turnaj. V pátek večer jsme nechali rozhodnutí na hráčích, zda chtějí hájit naše barvy a nechat všechny síly na hřišti v 6-ti + golman ( tedy jen s jedním hráčem na střídání a to jsme museli mladším sebrat Sama, aby aspoň ten jeden byl). Rozhodnutí bylo jednomyslné- jedeme !!

V první zápase jsme se utkali s Klatovy. Řekli jsme si jak a co chceme hrát , ale asi jsme se špatně pochopili 😊. Sice jsme hráli co jsme chtěli ale ne s nasazením jaké jsme chtěli. Což Klatovy trestali poctivě a po první části jsme prohrávali 1:5. O přestávce jsme se trošku nabudili a druhá část už byla lepší , ale ne o tolik abychom výsledek zvrátili celkem jsme tedy prohráli 2:6.

Do dalšího zápasu jsme nastoupili proti silné Sušici. Změnili jsme trošku střídání a i rozestavění na hřišti a dlouho nám to vycházelo, ještě 3 minut před koncem jsme drželi uspokojivý stav 2:2. Za tohoto stavu jsme si vzali time-out, abychom doplnili tekutiny a pochválili se , jak nám to jde…. Ale bohužel jsme v posledních dvou minutách dostali 3 góly a v závěru už jen korigovali na konečných 3:5. No škoda za vítězství vypsal trenér odměnou dort.

Za dva zápasy nás čekali Vary a pak za další zápas Gorily. Vymysleli jsme s Jardou, že pokud chceme udělat aspoň jeden dobrej výsledek , budeme muset jeden zápas vynechat. Volba padla na běhavé Vary a tím se otevřela i možnost, že s námi na část zápasu s Gorilami zůstane i Honza Lešek, který měl v 15:00 odjet. Trošku nás překvapilo, že kluci a Sofie moc nesouhlasili a chtěli odehrát oba zápasy, nechal jsem tedy s týmem vyjednávat jen Jardu a stáhl se do ústraní.

Vary si očividně oddychli, že s námi nemusí hrát 😊. A my jsme změnili taktiku- dort dostali hráči hned a tím jim vlastně už nezbylo nich jiného než vyhrát.

Poslední zápas se nám náramně vyvedl a v posledním utkání sezony jsme vyhráli 7:3. Celý zápas jsme na hřišti dominovali. Děkuji všem co se zúčastnili. Musím vám všem vyseknout pochvalu. Po první části s Klatovy , jsem lámal hůl, ale ukázali jste , že jste dobří !!

Brána- Michal, v poli – Sofie , David ( 103 golů v sezoně- gratulace), Viktor, Honza, Rosťa a benjamínek Sam .