Starší žáci – 27.2.2022 – Plzeň

Michal Novotný
V sobotu 26.2.2022 za bojovali naši starší žáci o body na turnaji v Plzni.
V prvním zápase jsme si celkem snadno poradili s TJ Sokol 1. Fbc Toužim 13:1. V zápase se dařila kombinace i střelba.
Bohužel hned v dalším zápase nás vrátil do reality tým Sport Club Klatovy, který nás od úvodu přehrával v osobních soubojích, rychle se ujal vedení a naši hráči se po celý zápas nedokázali vyrovnat s tvrdou důraznou hrou soupeře, které nahrávalo i úzké hřiště na kterém se kontaktu nedalo vyhnout.
V dalším zápase s Fbc Plzeň jsme si sice připsali vítězství 11:9, ale ze zápasu, který měli naši hráči jasně pod kontrolou, jsme dokázali udělat drama až do úplného závěru. Soupeři k tomu opět stačilo přidat na důrazu a hned jsme byli v problémech. To samé vlastně mohu napsat o zápase s druhým týmem Klatov, jen s tím rozdílem, že tentokrát zápas soupeř dokázal otočit ve svůj prospěch v poměru 7:8. Pominu, že nám pořadatel z mě neznámého důvodu nezapsal do zápisu gól, který by stačil na remízu, ale prostě nemůžeme ztrácet zápasy, kdy v polovině vedeme v pohodě 4:1 a zničeho nic přestaneme hrát jen proto, že soupeř zvýší důraz a zápas nás začne bolet a za minutu a půl je stav otočený na 5:4.
Proto se budeme muset v tréninku zaměřit na fyzickou hru u mantinelu a v před brankovém prostoru.