Starší žáci – 2.10.2021 – Toužim

Michal Novotný

Nová sezóna přeboru starších žáků pro nás začala úspěšně a po třech výhrách vezeme z Toužimi 9 bodů. V prvním zápase jsme porazili Klatovy 9:3, následně Fbc Plzeň 9:2 a na závěr pořádající Toužim po přestřelce 16:8. Klatovy představili mladý tým, který solidně kombinoval, ale naši hoši a slečna měli fyzicky i herně navrch a zaslouženě vysoko vyhráli. Fbc Plzeň od začátku zápasu hodně běhala a nám chvíli trvalo než jsme se s tím srovnali. Od stavu 5:0 soupeř hodně fauloval, ale u rozhodčího jim to procházelo, nakonec rozhodla větší šikovnost našich hráčů a bylo z toho další vysoké vítězství. V posledním zápase s Toužimí naši hráči trochu podlehli sebeklamu po předchozích vysokých výhrách a mysleli si, že se soupeř porazí sám. V prvním poločase jsme defakto hráli bez obrany a soupeř nás trestal ze samostatných nájezdů. Ve druhé půli se obranná hra zlepšila a brzo jsme soupeři odskočili o 4 branky a zápas definitivně zlomili v náš prospěch.