Mladší žáci 21.12.2019 – Plzeň

Redakce
Soc. sítě

V sobotu 21.12.2019 vyrazilo naše družstvo mladších žáků na poslední turnaj v roce 2019. Lehce oslabená sestava nastoupila do prvního utkání proti Florbalové škole Plzeň. První poločas se nám ještě dařilo držet krok, ale v druhém poločase se projevila kombinační převaha soupeře. Celkově jsme prohráli 7:1.

Do druhého zápasu proti Interobalu jsme nastoupili s nadšením. Naše kombinační hra a důsledná obrana slavila proti tvrdé hře soupeře úspěch. Zlepšený výkon znamenal vítězství 5:0. Radost udělalo zejména udržené čisté konto našeho brankáře.

Do posledního utkání před vánoční přestávkou jsme sesbírali poslední zbytky sil po náročném podzimu a naše zlepšená hra nedala soupeři z Tlučné šanci. Oplatili jsme soupeři minulou prohru 1:9 a zvítězili 5:1.