Mladší žáci – 11.1.2020 – Plzeň

Redakce
Soc. sítě

V sobotu 11.1.2020 vyrazili naši mladší žáci do Plzně na turnaj. Po vánoční přestávce jsme dostali hned na rozjezd silné soupeře: FbC Plzeň, FBC Rokycany a Tachovské družstvo červených. Naši mladší žáci dorazili téměř v kompletní sestavě.

Vlivem dopravní situace jsme dorazili skoro přesně na začátek prvního utkání, takže na rozcvičení nezbylo moc času.

V prvním zápase nás Plzeňáci přehráli. Trvalo nám dlouho se dostat do zápasu. Skóre se nám již dohnat nepodařilo.

Druhý zápas proti Rokycanům byl vyrovnaný až do konce. Nedařilo se nám proměňovat vyložené šance. Na konci nám Rokycany vlivem proměněného trestného střílení odskočili na rozdíl 2 gólů, což už se nám dohnat nepodařilo. Prohráli jsme o gól 4:5.

Do třetího utkání po pohovoru v kabině nastoupil náš tým jako vyměněný. Zrychlili jsme pohyb a zlepšili jsme napadání soupeře při rozehrávce. Také se začalo dařit v koncovce. Vyhráli jsme 9:5.

Z průběhu všech utkání si lze vzít poučení, že pokud hráči budou plnit vše co jim trenér řekne, lze porazit v lize každého.

Karel Hencl zápasy zhodnotil: „V prvním zápase jsme narazili na FBC Plzeň a bohužel prohráli 2:5 ,  to asi potěšilo trenéra  FBC Vojtu Kuneše,  nás moc ne , ale zase až tak velké zklamání to nebylo, protože jsme věděli , že tento tým je ještě trošku nad naše síly. Prohra s Rokycany 4:5 byla zklamáním větším, ani ne tak, že jsme prohráli i díky nájezdu v závěru zápasu, ale hlavně  proto, že někteří na hřišti určitě neodehráli co jsme očekávali. V posledním zápase naši hráči změnili přístup a hned to vypadalo jinak a porazili jsme Tachov červený 9:5. Když vytáhnu pozitiva, tak určitě porážka Tachova – v této sezoně jsme se utkali 2 x , vždy jsme vysoko prohráli a  nevstřelili žádný gól – takže u nás posun vpřed.A pak že Vojta ( náš odchovanec) jako trenér FBC  zaznamenal 3 výhry.“

Sestava:

FbC GO-GO mladší žáci

# Hráč Post G A TrM
1Duršpek DanielBrankář000
3Řeboun TomášÚtočník000
5Cihlář DavidÚtočník000
10Nedvěd JanÚtočník000
11Řeboun LukášÚtočník000
13Rajtmajer LubošÚtočník000
15Müller PetrObránce000
17Táborský VojtěchObránce000
22Lešek JanÚtočník000
23Šnirc AdamObránce000
24Karban MiroslavÚtočník000
25Fejt MatoušÚtočník000
32Kaiser ViktorÚtočník000
34Vartová KateřinaObránce000
99Lepič MichalBrankář000

Trenér: Karel Hencl